"Eğitimin Ötesinde Yaşamın İçinde"
Takip Edin
Türkçe English
UEBK 2017

Özel Toros Okulları 26.Ulusal Eğitim Bilimleri Kongresi’nde

Ana teması “Küreselleşen Dünyada Eğitim”( Education in the Globalized World) olan 26.Uluslararası Eğitim Bilimleri Kongresi Avrupa’daki ve tüm dünyadaki meslektaşlarla uzmanlık, deneyim ve bilimsel çalışmaların paylaşılmasını amaçlamaktadır. Kongrede; çağrılı konuşmacılara, panellere, sözlü bildirileri kabul edilen öğretmen, akademisyen ve araştırmacılara yer verilecektir.

Okul müdürümüz, ilkokul müdür yardımcımız ve çeşitli branşlardan Toros Koleji öğretmenlerinin 26.Ulusal Eğitim Bilimleri Kongresinde sunulmak üzere dönem boyunca hazırladığı ve onaya gönderdiği bildirileri sonuçlandı. Kabul edilen bildirilerimiz :

Gülsün Gönen :

eTwinning Projelerinin Eğitime Entegre Edilmesi ( Integratıng eTwinning Projects Into Curriculums)

Seçil Okyay:

İlkokul 2. ve 3. sınıflarda Bilişim Teknolojilerinin İngilizce Eğitimine Entegre Edilmesi Uygulama Örneği   (Integratıng Technology In Prımary School 2.and 3. Grades English Teaching Sample)

Zeliha Şahin / Esen Sandıraz:  

Öğrenci Merkezli Eğitimde Teknoloji Destekli Uygulama Örneği: Birlikte Öğrenelim (Sample Practise for Project Based and Student-Centered Learning)

Duygu Uysal:      

Ortaokul 5. sınıf Öğrencilerinin Beslenme Alışkanlıklarını Etkileyen Faktörler ( Factors Affecting the Nutrition Habits of the 5th Grade Students in Middle School)

Bildiri sunacak olan öğretmenlerimiz 21-24 Nisan 2016 tarihleri arasında Antalya’ da düzenlenecek 25.Ulusal Eğitim Bilimleri Kongresine katılacaklardır. 

Sosyal Medya