"Eğitimin Ötesinde Yaşamın İçinde"
Takip Edin
Türkçe English
1. Sınıflarımızı Okutacak Öğretmenlerimiz

OĞUZ BİNGÖL

Malatya’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Malatya’da tamamladıktan sonra, Tokat Öğretmen Okulundan mezun oldu. Eskişehir Anadolu Üniversitesinde lisansını tamamladı.

Uzun yıllar boyunca yurdun farklı bölgelerinde öğretmenlik yaptı. Kitap okumak ve bilimsel araştırmalar yapmak eğitim anlayışının temelini oluşturur.

2010 yılında Mersin Barbaros İlkokulundan emekli oldu. Aynı yıl Özel Toros İlkokulunda göreve başladı. Öğretmenimiz 12 yıldır Özel Toros Okullarında sınıf öğretmeni olarak görevine devam etmektedir. Evli olan öğretmenimiz bir çocuk babasıdır.

FİSUN SERAP MECİT

Malatya Darende’de dünyaya gelen öğretmenimiz İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Mersin’de tamamladı ve 9 Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesinden mezun oldu. Anadolu Üniversitesi Türkçe Bölümünde lisans tamamlayan öğretmenimiz uzman öğretmenlik sertifikasına sahiptir.

Farklı devlet okullarında çalıştıktan sonra Müfide İlhan İlkokulundan emekli olan öğretmenimiz 8 yıldır Özel Toros Kolejinde çalışmaktadır. Eğitim öğretim hayatı boyunca onlarca mesleki hizmet içi kurslarına katıldı. Yaptığı projelerde ‘’Ulusal Kalite Etiketi’’  ödülü almıştır.

Evli olan öğretmenimiz üç çocuk sahibidir. Kitap okumayı, çocukları, yardım faaliyetlerinde yer almayı sever.

 

EMİNE NUR KOCAMAN

Öğretmenimiz Ağrı, Patnos’ta dünyaya gelmiştir. Atatürk Üniversitesi Sınıf Öğretmenliğinden mezun olan öğretmenimiz 1980 yılında Mardin ilinde göreve başladı. Türkiye’nin çeşitli illerinde ve Milli Eğitim Bakanlığında şube müdürü olarak çalıştı. Uzun yıllar Mersin Piri Reis İlkokulunda çalışıp 2016 yılında emekli oldu. 5 yıldır Toros Kolejinde görev yapmaktadır.

Kendini öğrencilerine adamış olan öğretmenimizin kitap okumak, seyahat etmek ve araştırmalarda bulunmak ilgi alanlarındandır.

NESİBE MAT

Burgaz’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Yalova’da tamamladıktan sonra Edirne Kız Öğretmen lisesinden mezun oldu. Uludağ Üniversitesi Eğitim Yüksek Okulunu bitirdi. Anadolu Üniversitesi Türkçe bölümünde lisans tamamladı. Uzman öğretmendir.

Sivas, Yalova, İstanbul, Yozgat, Mersin illerinde görev yaptı. Yaptığı projelerde “Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi” ödülleri almıştır. Uzun yıllar devlet okullarında çalıştıktan sonra Mezitli Muhittin Develi İlkokulundan emekli olup bu yıl Toros ailesine katıldı.

 Evli olan öğretmenimiz bir çocuk sahibidir.  Doğa eğitimi, müze eğitimi, masal anlatıcılığı,  gönüllülük çalışmaları, kitap okuma, çocuklarla yeni şeyler öğrenme, katılımcı ve barışçıl sınıflar ilgi alanıdır.

ALİ DEMİR

Kayseri, Pınarbaşı’nda dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Kayseri’de tamamladıktan sonra Mimar Sinan Öğretmen Lisesinden mezun oldu. Kırşehir Eğitim Yüksek Okulunu bitirdi. Yan dal olarak Türkçe bölümünü bitirdi.

Yurdun farklı bölgelerinde öğretmenlik yapan öğretmenimiz Aliye Pozcu İlkokulunda uzman öğretmen olarak çalıştı. Bu yıl emekli olup Toros ailesine katıldı.

Kitap okumayı ve yazmayı seven öğretmenimiz eğitimde yeni yaklaşımları takip etmektedir. Spor yapmayı ve doğa yürüyüşlerine çıkmayı sever. Öğretmenimiz evli ve üç çocuk babasıdır.

 

MEZİYET ŞERBETÇİGİL ZENGİN

Öğretmenimiz Hatay Kırıkhan’da dünyaya gelmiştir. Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi Hatay Eğitim Yüksek Okulundan mezun olan öğretmenimiz ayrıca Müzik yan dal diplomasına da sahiptir.

Tarsus ve Mersin’de farklı devlet okullarında çalışan öğretmenimiz Toroslar Şehit Fikri Dilsiz İlkokulundan emekli olduktan sonra 4 yıl özel bir kurumda görev yaptı.

Meslek hayatı boyunca pek çok hizmetiçi eğitime katılan öğretmenimiz teknolojiyi iyi bir şekilde kullanır.

Evli ve manevi bir evladı olan öğretmenimiz çocukları, yardım faaliyetlerinde yer almayı, kitap okumayı ve müziği çok sever.

 

Sosyal Medya