Yılın Sporcusu

03 Mart 2017

 

WFM Çağlar’a Yılın Sporcusu Özel Ödülü

  Başarılı sporcuları ödüllendirilmek ve onları teşvik etmek amacıyla Spor & Spor Dergisi tarafından bu yıl üçüncüsü organize edilen "Sporun Devleri Buluşuyor" isimli ödül töreni 28 Mart 2017 Salı günü Ankara JW Marriott Otel'de gerçekleşti.

  Spor camiasının önde gelen isimlerini buluşturan ve birçok kategoride ödüllerin dağıtıldığı törene, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Dünya Etnospor Federasyonu Genel Başkanı Bilal Erdoğan, milletvekilleri, Federasyon başkanları, ödül alan medya kuruluşlarının yetkilileri ve sporcular katıldı.

  TSF Başkanı Gülkız Tulay, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ve TSF Asbaşkanı Ayşe Kardaş ve Genel Sekreter M. Sedat Fırat'ın hazır bulunduğu törende 2016 Avrupa Yaş Grupları 12 yaş şampiyonu sporcumuz WFM Sıla Çağlar "Yılın Sporcusu Özel Ödülü"ne layık görüldü. Bu özel gecede ailesinin de yalnız bırakmadığı WFM Çağlar, ödülünü TRT Spor Spikeri Erdoğan Arıkan'ın elinden aldı. (Kaynak http://www.tsf.org.tr/guncel-haberler/11183-wfm-caglar-a-yilin-sporcusu-ozel-odulu )